Select Page

Kontakt

Udruga roditelja „Korak po korak“

Ilica 73, 10 000 Zagreb

info@urkpk.org

01 4855 578

Kontakti zaposlenika:

Silvija Stanić, izvršna direktorica

MOB: +385 95 4855 112

MAIL: silvija@urkpk.org

Vesna Miličević, tajnica

MOB: +385 95 4855 114

MAIL: vesna@urkpk.org

Iva Buconjić, voditeljica edukativno – savjetodavnih aktivnosti

MAIL: iva@urkpk.org

Renato Vuk, voditelj programa i suradnik na programima
MAIL: renato@urkpk.org

Lana Slavikovski, stručna suradnica na psihosocijalnim poslovima i suradnica na programima

MAIL: lana@urkpk.org

Matea Biloglav, voditeljica programa i suradnica na programima

MAIL: matea@urkpk.org

Martina Podobnik, voditeljica programa i suradnica na programima

MOB: +385 95 4855 113

MAIL: martina@urkpk.org

Karmen Stipeč, socijalna radnica – stručna suradnica na programima

MAIL: karmen@urkpk.org