Select Page

Kontakt

Udruga roditelja „Korak po korak“

Ilica 73, 10 000 Zagreb

info@urkpk.org

01 4855 578

10 + 12 =

Kontakti zaposlenika:

Silvija Stanić, izvršna direktorica
MOB: +385 95 4855 112
MAIL: silvija@urkpk.org

Vesna Miličević, tajnica
MOB: +385 95 4855 114
MAIL: vesna@urkpk.org

Iva Buconjić, voditeljica edukativno – savjetodavnih aktivnosti
MAIL: iva@urkpk.org

Kristijan Orešković, koordinator CAP programa i volontera
MOB: +385 95 4855 113
MAIL: kristijan@urkpk.org

Mia Krpan, voditeljica programa i stručna suradnica na psihosocijalnim poslovima
MOB: +385 95 4855 111
MAIL: mia@urkpk.org

Daria Ivošević, programska asistentica
MAIL: daria@urkpk.org

Sara Carević, psihologinja – stručna suradnica na programima
MAIL: sara@urkpk.org

Karmen Stipeč, socijalna radnica – stručna suradnica na programima
MAIL: karmen@urkpk.org