Select Page

Kontakt

Udruga roditelja „Korak po korak“

Ilica 73, 10 000 Zagreb

info@udrugaroditeljakpk.hr

01 4855 578

14 + 5 =

Kontakti zaposlenika:

Silvija Stanić, izvršna direktorica
MOB: +385 95 4855 112
MAIL: silvija@udrugaroditeljakpk.hr

Vesna Miličević, tajnica
MOB: +385 95 4855 114
MAIL: vesna@udrugaroditeljakpk.hr

Iva Buconjić, voditeljica edukativno – savjetodavnih aktivnosti
MAIL: iva@udrugaroditeljakpk.hr

Kristijan Orešković, koordinator CAP programa i volontera
MOB: +385 95 4855 113
MAIL: kristijan@udrugaroditeljakpk.hr

Mia Krpan, voditeljica programa i stručna suradnica na psihosocijalnim poslovima
MOB: +385 95 4855 111
MAIL: mia@udrugaroditeljakpk.hr

Daria Ivošević, programska asistentica
MAIL: daria@udrugaroditeljakpk.hr

Sara Carević, psihologinja – stručna suradnica na programima
MAIL: sara@udrugaroditeljakpk.hr

Karmen Stipeč, socijalna radnica – stručna suradnica na programima
MAIL: karmen@udrugaroditeljakpk.hr